KONST / Litografier / Färglitografi 8735521
*
nr 873 5521
Färglitografi
3 st, S Nessim, 95 upplaga, bladets mått: 50x65
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 februari 2014
kl 18:22:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 11:17:38
1
350 kr
3/2 11:46:08
2
Vinnande bud
3/2 18:09:41
3
500 kr
3/2 18:13:34
3
700 kr
3/2 18:17:42
3
900 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad s nessim
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
nr 873 5521
Färglitografi
3 st, S Nessim, 95 upplaga, bladets mått: 50x65
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 februari 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/2 11:17:38 | 1 | 350 kr |
| 3/2 11:46:08 | 2 | Vinnande bud |
| 3/2 18:09:41 | 3 | 500 kr |
| 3/2 18:13:34 | 3 | 700 kr |
| 3/2 18:17:42 | 3 | 900 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad s nessim
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



